Miasto Brwinów: 60 lat minęło

Gra60_ikonka_150W niedzielne popołudnie 25 kwietnia Stowarzyszenie Projekt Brwinów zorganizowało grę miejską „Miasto Brwinów: 60 lat minęło”. Na starcie gry miejskiej zameldowało się 50 drużyn: rodziny z dziećmi, znajomi i sąsiedzi, którzy wyruszyli razem na niezwykły spacer po Brwinowie – w podróż w czasie przez ostatnie dziesięciolecia. Rock and roll zatańczony przy Rynku, klasówka na temat Brwinowa, zawody sprawnościowe na stadionie, odszyfrowanie tytułów filmów, jakie nakręcono w Brwinowie, zatrzymanie przez milicjanta – to tylko niektóre z zadań i atrakcji, jakie czekały po drodze na uczestników gry.

Więcej…

 

Książka o Brwinowie

Gra60_ikonka_150

„Miasto Brwinów: 60 lat minęło” to nie tylko temat gry miejskiej zorganizowanej 25 kwietnia 2010 r. przez Stowarzyszenie Projekt Brwinów – to także tytuł książki, która prowadzi czytelników przez ostatnie 60 lat historii Brwinowa - od uzyskania praw miejskich w 1950 r.
Autorzy opisali w niej wybitnych mieszkańców, ważne wydarzenia i ciekawostki z życia miasta. Mało znana historia Brwinowa jest tak fascynująca, że książkę czyta się jednym tchem.

Więcej…

 

Pierwsze relacje z gry miejskiej

Gra60_ikonka_150

 

Już wkrótce pełna relacja z niedzielnej gry miejskiej "Brwinów: 60 lat minęło". Tymczasem przedstawiamy Państwu pierwsze relacje z tej imprezy. Jest to audycja Radia Bogoria - zapraszamy do odsłuchania.

 

 

Zapraszamy na grę miejską

Gra60_ikonka

 

Niedziela, 25 kwietnia. Start w godz. 14.30-15.00 spod ratusza przy ul. Grodziskiej 12.
To odpowiedź na powtarzające się pytanie – kiedy następna gra? – zadawane już pół roku temu, po pierwszej grze miejskiej. Tytuł tegorocznej gry (i nie tylko gry!) brzmi: „Miasto Brwinów: 60 lat minęło”.

Więcej…

 

Gra miejska - trwają przygotowania

60_01-80


Gra miejska - trwają przygotowania

"Miasto Brwinów: 60 lat minęło" to tytuł tegorocznej brwinowskiej gry miejskiej, którą zaplanowaliśmy na niedzielę 25 kwietnia.

Więcej…

 

60. urodziny miasta Brwinowa

60_01-80Z dniem 1 stycznia 1950 r. weszło w życie rozporządzenie nadające Brwinowowi prawa miejskie. Z tej okazji składamy serdeczne życzenia miastu i jego mieszkańcom:

Więcej…

 
BMK
Reklama
Książka o Brwinowie
Reklama
Gra Brwinów: 60 lat minęło
Reklama
Gościmy na stronie ...
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

i love the holiday ribbon this year..... Louis Vuitton

 

Is it the Monogramouflage mouse mat?! Louis Vuitton purses handbags

 Thanks for your input, I think I shouldn't fear the 35 and go with it.. now if the website would just restock! Louis Vuitton Drop Shipping 

oh yes azur is sooo pretty!!! I think the speedy 30 would be a good choice because you don't have a speedy yet!!! LV Top Handles

 
I love it now that it's popular with the people who purchase fakes. When it was first released there were just too many fakes. I plan on buying the Alma in White in the spring or summer of 2012. LV Belts
 

Lovely! Congratulations! Louis Vuitton bags

 

I think pocket size is perfect, since you're not planning to use as a daily agenda.As for canvas, i'm into color right now so wud go w vernis, but damier is always a good bet, in ebene, azur or graphite. Good luck! Louis Vuitton Monogram

 Congrats!! Enjoy your new beauty! Louis Vuitton Men .